Webové stránky, software, servery: MINDsystem

Víte, že naprogramovat lze téměř jakoukoliv činnost, kterou na svém počítači pravidelně opakujete?

Konzultace IT, analýzy

Než se rozhodnete pro nějaké řešení, je velmi vhodné zvážit všechny alternativy.

Konzultace IT, analýzy

Přemýšlíte o změně ve vaší firmě? Rozhodli jste se šetřit čas a náklady?  

Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem poskytujeme našim klientům analytické a konzultační služby. Může jít jak o projekty námi realizované, tak o připravovaná řešení třetích stran.

Při realizaci našich projektů dbáme především o zvýšení efektivity firemních procesů pomocí software, vytvořeného přesně na míru potřebám klienta.


 Úvodní předběžnou a nalýzu poskytujeme zdarma.

Nebojte se nás kontaktovat, buďto klasicky nebo na FaceBooku.


 V naprosté většině případů je výhodnější před započetím nového projektu nebo třeba před nákupem nové výpočetní techniky strávit určitý čas sběrem informací z prostředí klienta a jejich vyhodnocením ve vztahu k zamýšlené investici.

Pak se projekty nerealizují izolovaně, ale s ohledem na ostatní technologie používané u klienta, což nezřídka vede z dlouhodobého hlediska ke značným finančním úsporám optoti řešením, která by byla prováděna zcela samostatně bez ohledu na potenciálně navazující technologie.

V případě vývojových projektů bývá počáteční analýza zásadním krokem k serioznímu určení rozsahu prací a konečného rozpočtu, takže se předem eliminuje nutnost protahovat termíny a zvětšovat rozpočet z důvodu "objevení se" nových okolností, které pro zákazníka byly samozřejmé, ale dodavatel o nich při kalkulaci nevěděl.

Máte-li jakékoliv dotazy k našim službám, neváhejte nás kontaktovat, stačí vyplnit kontaktní formulář.